fbpx


Chrzciny są ważnym wydarzeniem dla dziecka i rodziców, dlatego wymagają specjalnej oprawy podkreślającej podniosłość tej uroczystości. Jeszcze do niedawna przyjęcia z okazji chrztu organizowane były wyłącznie w domach, a dla rodziny przygotowywany był uroczysty obiad. Dzisiaj rodzice chcą podkreślić to ważne wydarzenie, świętując w restauracji przy specjalnie przygotowanych daniach. Chrzciny to także okazja do spotkania się w większym gronie rodziny, dlatego warto zadbać, aby goście miło wspominali spędzony wspólnie czas.

Organizacja chrzcin to specjalność naszej restauracji. Chętnie zaproponujemy Ci dobrane do Twoich potrzeb rozwiązania, dzięki którym przyjęcie zachwyci wszystkich gości.

 

Organizacja chrzcinGrodzisk Mazowiecki

Winogrono to restauracja położona w malowniczej okolicy, gdzie goście będą mogli odprężyć się w otoczeniu zieleni. Dysponujemy dużą salą restauracyjną, gdzie możemy przygotować chrzciny na większą liczbę gości. Oprócz tego mamy całe piętro wraz z dwoma tarasami, gdzie organizowane są przyjęcia weselne, komunie i chrzciny do 60 osób.

Oferowana organizacja chrzcin dotyczy przygotowania smacznych potraw oraz dekoracji stołu, aby podkreślić charakter imprezy. Stworzyliśmy specjalnie skomponowane zestawy menu, jednak umożliwiamy również bezpośrednią ingerencję w serwowane dania. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie zmodyfikować potrawy tak, aby pasowały do oczekiwań Twoich i pozostałych gości. Jeżeli szukasz miejsca na organizację chrzcin na najwyższym poziomie – zapraszamy do współpracy. Nasza restauracja znajduje się na terenie miasta Grodzisk Mazowiecki.