fbpx

 


Odejście bliskiej osoby to trudne wydarzenie dla całej rodziny. Dlatego, aby odciążyć Cię w tym czasie, polecamy zorganizować konsolację w naszej restauracji. W obecności rodziny łatwiej jest się pogodzić ze stratą bliskiego oraz wzajemnie wspierać w tym trudnym czasie, a nasza restauracja na konsolacje stworzy atmosferę podkreślającą poważny charakter spotkania.

Organizacja konsolacji opiera się na przygotowaniu uroczystego obiadu dla rodziny. Konsolacje odbywają się w restauracji Winogrono znajdującej się na terenie miasta Grodzisk Mazowiecki.

 

Restauracja na konsolacjeGrodzisk Mazowiecki

Nasza restauracja dysponuje dużą salą restauracyjną, w której organizujemy konsolacje oraz inne przyjęcia okolicznościowe. Na tę okoliczność przygotowaliśmy specjalnie skomponowane menu, które zawiera potrawy nowoczesne oraz charakterystyczne dla kuchni regionalnej. Jeżeli potrzebna Ci restauracja na konsolacje, która zapewnia kompleksowy zakres usług – zapraszamy do nas. Chętnie zaprezentujemy Ci naszą ofertę i pomożemy w wyborze dań. Możesz nam powierzyć całościową organizację konsolacji lub mieć bezpośredni wpływ na przygotowanie spotkania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.