fbpx


Restauracja prowadzi na terenie miasta Grodzisk Mazowiecki catering, dostarczając najlepsze dania do firm i domów prywatnych. Nasza kuchnia bazuje na potrawach oryginalnych, zachwycających nie tylko smakiem, ale także estetyką podania. Inne firmy cateringowe nie mogą się pochwalić tak bogatym menu, skomponowanym specjalnie pod usługę cateringową, a jako nieliczni oferujemy także indywidualne dopasowanie diety do preferencji klientów.

Przygotowywane potrawy bazują na świeżych produktach od regionalnych dostawców, dzięki czemu masz pewność, że dostarczone dania będą wysokiej jakości, przygotowane tuż przed wyjazdem.

 

Firmy cateringoweGrodzisk Mazowiecki

Korzystając z usług naszej restauracji, będziesz mógł zdecydować się na dowóz dań regularnie lub na specjalne okazje. Zapewniamy catering podczas organizowanych przyjęć okolicznościowych, takich jak urodziny, komunie czy święta wraz z wynajmem niezbędnej porcelany oraz obsługą. Ponadto nasza firma cateringowa dowozi także codzienne obiady dla pracowników, współpracując z zakładami pracy na terenie Grodziska Mazowieckiego i okolic. Jeśli przyjmujesz w firmie delegacje, zadbaj o smaczny posiłek, którego się nie powstydzisz.

Zakres usług staramy się dopasować do każdego klienta indywidualnie, dlatego dajemy Ci możliwość własnej kompozycji menu spośród dostępnych dań. Możemy Cię zapewnić, że catering od nas będzie zawsze dostarczony na czas, a potrawy zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do współpracy, chętnie zaprezentujemy Ci przykładowe menu i ustalimy szczegóły dotyczące oferowanych usług.